ANAND RUMEN YANKULOV İLE AİLE DİZİMİ

5 – 9 Eylül

Background Image
Beş senedir düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve “Aile Dizimi” çalışmasını Osho aktif meditasyonları ile birleştirerek bir festival havası yarattığımız bu etkinlik sezonun en keyfili çalışmalarından biri.

Psikoterapist Bert Hellinger’in yarattığı Aile Dizimi sisteminin, aktif meditasyonların yaratıcısı Osho’nun önerdiği terapi çalışmaları arasında önemli bir yeri var. Bu kampta Aile Dizimi’nin temel prensipleri hakkında bilgi sahibi olurken, programdaki konu başlıklarının akış sırasına göre pratik dizim uygulamaları yapacağız ve bunun yanında düzenli olarak aktif meditasyonlar deneyimleyeceğiz. Klinik psikoloji eğitimi aldıktan sonra Aile Dizimi’ne yönelen deneyimli terapist Anand Rumen Yankulov’un açacağı kişisel aile dizimlerinin yanı sıra Kabir ve Sarjan’nın yönetiminde çeşitli Osho meditasyonları ve akşam etkinlikleri sizleri bekliyor.

Aile Dizimi terapisi, ailenin kuşaklar boyu, birbirine görünmez bir bağla, çok daha derinden bağlı olduğu anlayışına dayanmaktadır. Çalışmanın temel prensibine göre soyaçekim sadece fiziksel bedenimizle kısıtlı değildir. Vücudumuzda genetik olarak nasıl aile bireylerimizden özellikler taşıyabiliyorsak, ailedeki büyükler travmaları, bilinçaltları, hisleri, üzüntüleri de bizim ruhsal ve duygusal dünyamıza aktarılmaktadır.

Aile Dizimi sistemi hem psikolojik hem de enerjetik bir düzlemde çalışıyor. Bu sistem sayesinde farkında olmadan kendimize ait zannettiğimiz birçok sorunun kökeninin aile büyüklerimize dayandığını bularak, sorunu sahibine iade edip bize ait olmayan yüklerden arınabiliyoruz. Bu çalışma sadece ailemizle sınırlı da değil. Kariyer, fiziksel rahatsızlıklar, korkular, bağımlılıklar, maddi sorunlar, fobiler ve daha birçok konu için uygulanabiliyor.

Detaylı program bilgisi ve rezervasyon için lütfen bize e-posta atınız: ailedizimi@hizirkamp.com

Pic

Anand Rumen Yankulov

Yaklaşık 20 yılını bireysel ve gurup terapileri alanında geçirmiş ve klinik psikoloji master derecesi olan Anand Rumen Yankulov, 1991 yılından beri yoluna meditasyon ve kendini keşif odaklı olarak devam ediyor. “Duygusal boşalım”, “Nefes”, “Gestalt”, “Sistemik dizim” konusunda eğitimler almış olan Rumen uzun yıllardır Svagito Liebermeister’in (Almanya) Aile dizimi ve Danışmanlık eğitimlerinin kadrosunda yer alıyor. Son 9 yıldır düzenli aralıklarla Aile dizimi grupları yapıyor ve ülkesinde bu metotla ilgili terapist eğitimleri veriyor.