Elif Özkoç ile Kutsal Yedi Dolunay Ateş Töreni

4 - 6 Ağustos

Background Image
Ayın tam dolu olduğu zaman dünyanın elementleri üzerinde gel git etkisi olur. Dünyamızın sularında nasıl gel gitler oluyorsa, vücudumuzun sularında da gel gitler olur. Bunu ozellikle duygu bedenlerimizde hissederiz. Dolunay zamanlarının, yeryüzundeki sulara ve dolayısıyla vücudumuzun sularına olan etkisinden dolayı, bırakma, çekme, itme zamanı olduğunu söyleyebiliriz.

Bu hafta sonu sizi onur ve alçakgönüllülükle, varoluşunuzu kutlamak, minnetle kuvvetli bir niyeti ateş dedeye sunarak dönüştürmeye davet ediyoruz. Birlikte kalbimizin ateşini harlayarak, özümüzün ebedi ışıgı ile bağlantıya geçelim. Kendimizi ve niyetlerimizi doğanın güçleri ile hizalayalım.

Ateş Törenleri, tarihte değişik toplumlarda ve geleneklerde, kuvvetli saf bir niyet ile ateşin kutsal şifa enerjisi birleştiğinde, derin değişim yarattığını bilen insanlar tarafından yüzyıllardır kullanılmaktadır. Kabile ruhumuzu ve birlik olmayı hatırlamaya niyet ettiğimiz bu hafta sonunda, yedi kutsal yönün ve ateşin dede’nin vecde gelmiş enerjisi huzurunda, kendimizi ve dünyayı yeni bir ışıkta görelim.

Cuma: 14:00 - 21:00 tanışma, niyet belirleme, kutsal yedi aktivasyon.

Cumartesi: Kutsal alan hazırlık, kutsal beden hazırlık, yönlendirmeli meditasyon, özün dansı, tören.

Pazar: Paylaşım ve kapanış çemberi.

Gönüllü bir kalp, meraklı bir tavır, tarafsız bir tutum ile daha da güzel ve etkili olacak olan bu çalışma herhangi bir deneyim gerektirmez.

Detaylı program bilgisi ve rezervasyon için lütfen bize e-posta atınız: sacredseven@hizirkamp.com

Pic

Elif Özkoç Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunudur. Şifa yaşamına aktif olarak 2002 yılında Newyork'ta Reiki’ye uyumlanarak başladı. Aynı yıl, George Kamana Hunter ile uzun yıllar süren arınma ve öğrenim sürecine girdi. 2006 yılında 3 senelik Blue Stone Healing Arts Institute, şifa sanatları programından mezun oldu. Bu sayede, Rosalyn Bruyere ekolünde yetişmiş George Kamana'dan, kadim ve günümüz şifa yaklaşımlarını öğrenme ve deneyimleme şansına erişti.  2008’den beri yılın belirli aylarını, Güney Amerika’da arınma, toprakana törenleri ve vahşi doğada vizyon arama (vision quest ) inzivaları ile geçirmektedir.

2013 yılında Şamanik uygulayıcı, Barbara Brennan enerji uygulayıcısı ve öğretmen, supervisor Patricia White Buffalo ‘nun Fransa’da hala devam eden ve 2016 yılında tamamlanmış olan 3 senelik Şamanik uygulayıcı eğitimine White Buffalo’nun çıraklarından biri olarak davet edildi. Mezuniyetinin hemen ardından 2017 Şubat ayına başlamış olan yeni dönem eğitim programına, ögretmenlerden biri olarak davet edilmiştir. Elif bütün bu öğrendiklerini kendi enerjisi ile kişiselleştirerek uygulamaktadır.