Elif Özkoç ile Ekinoks Şifa Töreni

22 - 24 Eylül

Background Image
23 Eylül ekinoksu sonbaharın gelişinin habercisidir. Yaz mevsiminde özümüzden hayat bulan meyveler, sonbaharın gelmesiyle olgunlaşır.

Yaprakların dalından düşmeye başlaması bize birakabilmenin bilgeliğe açılan bir kapı olduğunu hatırlatır ve bizi içeri dönmeye çağırır. Sonbahar ekinoksu hayat yolundaki deneyimleri içselleştirebilmeyi, bize gelen dersleri özümseyebilmeyi ve aydınlığa gelebilmemiz için yaptığımız içsel hazırlığı sembolize eder.

Cuma: 14:00 - 21:00 tanışma, yönlendirmeli meditasyon, niyet belirleme, kutsal yedi aktivasyon.

Cumartesi: Kutsal alan hazırlık, kutsal beden hazırlık, özün dansı, şifa çemberi.

Pazar: Paylaşım ve kapanış çemberi.

Gönüllü bir kalp, meraklı bir tavır, tarafsız bir tutum ile daha da güzel ve etkili olacak olan bu çalışma herhangi bir deneyim gerektirmez.

Detaylı program bilgisi ve rezervasyon için lütfen bize e-posta atınız: sacredseven@hizirkamp.com

Pic

Elif Özkoç Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunudur. Şifa yaşamına aktif olarak 2002 yılında Newyork'ta Reiki’ye uyumlanarak başladı. Aynı yıl, George Kamana Hunter ile uzun yıllar süren arınma ve öğrenim sürecine girdi. 2006 yılında 3 senelik Blue Stone Healing Arts Institute, şifa sanatları programından mezun oldu. Bu sayede, Rosalyn Bruyere ekolünde yetişmiş George Kamana'dan, kadim ve günümüz şifa yaklaşımlarını öğrenme ve deneyimleme şansına erişti.  2008’den beri yılın belirli aylarını, Güney Amerika’da arınma, toprakana törenleri ve vahşi doğada vizyon arama (vision quest ) inzivaları ile geçirmektedir.

2013 yılında Şamanik uygulayıcı, Barbara Brennan enerji uygulayıcısı ve öğretmen, supervisor Patricia White Buffalo ‘nun Fransa’da hala devam eden ve 2016 yılında tamamlanmış olan 3 senelik Şamanik uygulayıcı eğitimine White Buffalo’nun çıraklarından biri olarak davet edildi. Mezuniyetinin hemen ardından 2017 Şubat ayına başlamış olan yeni dönem eğitim programına, ögretmenlerden biri olarak davet edilmiştir. Elif bütün bu öğrendiklerini kendi enerjisi ile kişiselleştirerek uygulamaktadır.