ERK YOLU

Gücünü yeniden sahiplenmek isteyen erkeklerin çemberi

5 Ekim - 2 Kasım - Çevrimiçi Seanslar

4 - 8 Kasım Hızır Kamp İnziva

Event Single
Etkinlik Bilgi:
 • 5 Ekim - 2 Kasım
  Çevrimiçi Seanslar
 • 4 - 8 Kasım
  Hızır Kamp İnziva
 • Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
  erkyolu@hizirkamp.com

Haftada iki gün her biri 90 dakika süren, 9 adet çevrimiçi seans ve bu seansların bitiminde Hızır Kamp’ta yapılacak 4 günlük inziva kampından oluşan bu çalışmanın zengin içeriği ile ilgili detaylar, ücret bilgileri ve rezervasyon için aşağıdaki adrese e-posta atınız.
erkyolu@hizirkamp.com

ARHAM: “İşin özü merkezinde durabilmektir”

Arkadaşlık, dostluk sandığınızdan çok, çok daha önemlidir. Kadınlarla kutupluluk vardır. Çekilme itişme, elektrik, enerji olur. Zevkli ama yorucudur. Arkadaşınla benzerlik ve uyum vardır, dinlendirir, besler, bu da şifadır. Kadınına döndüğünde sakin gücün, erkin olur. Ancak arkadaş olarak erkeklerden beslenmeyi engelleyen düğümler vardır. Bu çemberde düğümler üzerinde çalışacağız, bu kilitlenmiş kaynağı akışkan hale dönüştüreceğiz. Bugüne kadar hem yüzeyde (kişiliğimizde), hem de derinlerde (toplumsal şuuraltında) birikmiş karşı cinse duyulan öfke ile erkekçe yüzleşip, dönüştüreceğiz. Merkezimizde durarak ilişkilerimize netlik getirecek, ihtiyaçlarımızı fark edecek ve manipülasyonu önlemenin yollarına bilgelik ile yaklaşacağız.

FATİH: “İşin özü hakimiyettir”

Kendi kendine yetebilen bir erkek, zor zamanlarda başarılı olur, liderlik kapasitesini geliştirir, daha iyi bir eş ve baba olabilir. Tantra, bu potansiyelimizi en iyi şekilde açığa çıkarabilmek ile ilgilidir. Zevk vermek, zevk alabilmek ile doğru orantılıdır. Tatmin etmek için tatmin olmayı bilmek gerekir. Bize öğretilmeyen veya yanlış öğretilen bilgileri dönüştürmek yoluyla kendimizle ve bedenimizle olan ilişkimizi şifalandırmak mümkündür. Ancak cinsel enerji sadece cinsellik ile ilgili değildir. Aynı zamanda bir gelişim aracıdır. Cinsel potansiyelimiz o kadar yüksektir ki, aslında onu dönüştürmeyi öğrenmek kişisel ve manevi gelişimde bir çığır açar. Bu çalışmada kendini güçlendirmenin yeni yollarını öğreneceksin.

KABİR: “İşin özü kabile olmaktır”

Atalarımız on binlerce yıldır doğanın bir parçası olduğunun farkında olarak bir yaşam sürdüler, son üç yüz yılda hele hele internet devriminden sonra hızla ötekileştik, doğal yapımızdan, genetik birikimimizden ayrı düştük, modern dünya ile öz yapımız arasındaki dengeyi kaybettik. Bu çalışmada kendin gibi erkek kardeşler ile bir arada olmayı hatırlayacaksın. Ataların gibi bedenini kullanacaksın, güçlendiğini göreceksin, meditasyonlar ile zihnini sadeleştireceksin, ruhun ferahlayacak, kararların netleşecek, yıldızların altında, ateşin başında kalbinin sesini dile getireceksin ve uzak düştüğün kabile ruhuna geri döneceksin.

Çevrimiçi İçerik

Tantra ve Tao teori ve uygulamaları, meditasyon, cinsel performansı uzatan beden çalışmaları, erk güçlendirme yöntemleri, doğal yolla testosteron artırımı, nefesin etkin kullanımı, çocukluk şartlandırmalarından arınma.

Çevrimdışı İçerik (inziva Kampı)

Meditasyon ve nefes pratikleri, doğanın öğrencisi olarak güç kazanmak, kabile ritüelleri, dışavurum çalışmaları, ergenlik şartlandırmalarından arınma, ateş seremonisi.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için lütfen erkyolu@hizirkamp.com adresine mail atınız.

Koray Mincinozlu

ARHAM (Koray Mincinozlu)

40 yıldır meditasyon yapmaktadir. Son 18 yıldır başta Hindistan Pune olmak üzere Avrupa ve Amerika'da çesitli OSHO merkezlerinde eğitim almıştır. Aldığı eğitimlerin başlıcaları şöyledir;

 • - Primal Therapy (Premartha – Swarup)
 • - Transsomatic Dialogues Therapy (Devageet)
 • - Osho Diamnond Breath (Dr. Devapath_ Dwari -Bodhi Ray- Shanti)
 • - Learning Love - Co–Dependency (Dr.Krishnananda – Amana)
 • - Osho Counseling (Svagitho-Dwari)
 • - Family Constellation Training (Svagitho)
 • - Tantra Love and Ecstasy (Margot Anand)
 • - Tantra teenage deconditioning Training (Premarta-Swarup)

Çoğunluğu Owo-Kun, Bilgi Paylaşım ve Hızır Kamp olmak üzere 15 senedir etkinlikler, yurtiçi ve yurtdışında Nefes, Sufi nefes, Bilinçli İlişki, Çocukluk Şartlandırmalarından Arınma ve Tantra workshopları yönetmektedir. Koray Mincinozlu’nun Türk milli takımları da dahil olmak üzere 33 yıllık, çoğu Galatasaray erkek A takımında, profosyonel basketbol koçluğu tecrübesi de bulunmaktadır.

Fatih Keçelioğlu

FATİH KEÇELİOĞLU

Fatih Keçelioğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden, cinsiyet rolleri üzerine yazdığı tez ile mezun oldu. 2007 yılında Taoist ve Tantrik Yoga teknikleri uygulamaya başladı. 2014 yılında ise Tantra’nın katarsis ve meditasyonu bir araya getiren terapötik yönünü keşfetti. Bütünsel bir Tantra anlayışı adına bu iki farklı yaklaşımı sentezlemektedir.

Bireysel dönüşüm yolculuğunda Tayland, Hindistan, Yunanistan, İtalya, İsrail ve Şili gibi ülkelerde meditasyon inzivalarına, içsel çalışma inzivalarına ve şamanik çalışmalara katıldı. Erkeklere yaptığı çalışma, enerji sistemleri ile çalışmayı öğreterek, cinsellikte sevgi ve ruhsal gelişim olasılıklarına açılmaya ve cinsel deneyim süresini uzatmaya yöneliktir. Ayrıca eril arketipler, inisiyasyon ve geçit adetleri gibi konularda da çalışarak erkeklere maskülen kimliklerini geri kazanmada yardımcı olmaktadır.

Ahmet Kabir Yazman

KABİR (Ahmet Turgut Yazman)

İstanbul’da doğdu, büyüdü. Mimar Sinan Üniversitesi Sinema-Tv bölümünü bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Müzecilik üzerine yüksek lisans yaptı. Uzun süre reklam sektöründe yönetmen olarak çalıştı. Sektörü bıraktıktan sonra ortaklarıyla birlikte Kazdağları’nda ekolojik turizm alanında faaliyet gösteren Hızır Kamp’ı hayata geçirdi, “Aşure “ isimli 13 bölümlük belgesel dizisini yönetti, “Göbeklitepe - Dünyanın İlk Tapınağı” filminin yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptı. 2007 – 2011 yılları arasında Hindistan Pune’daki Mulitversity’de ve Chennai Auroville’de meditasyon eğitimleri aldı. Geçen süreçte Svagito, Premartha, Svarup, Devapath, Shunyo gibi alanında uzman hocaların eğitim ve grup çalışmalarına katıldı. Bunun yanı sıra yerli halkların pratikleri üzerine araştırmalarda bulunmak ve deneyim kazanmak amacıyla farklı coğrafyalara seyahatler gerçekleştirdi ve uygulamalar öğrendi. Yaptığı araştırmalar sonucu ulaştığı sembolik, arkeolojik ve tarihi olgular üzerine verdiği seminerlerin yanı sıra meditasyon eğitimleri ve paylaşımlarında bulunan Kabir; müzik, yoga, tasavvuf, arkeoloji, kabile ritüelleri ve içsel gelişim pratikleri konularıyla ilgilidir, doğayı sever.