ARHAM ve DEVİ ile

TANTRA – BİLİNÇLİ İLİŞKİ

14 – 18 HAZİRAN

Event Single
Etkinlik Bilgi:

TANTRA kelime anlamı olarak genişleme aracı (tool for expansion) manasını taşır. Uygulamada ise güçlü, kalın ama ham olanı genişleten, incelten,yücelten,giderek en yüceyle bir olmaya götüren, teknikler demektir. Temel enerjileri (survival,sex,kök,kırmızı) inceltip, latif (süptil) seviyelere doğru (Aşk,mutluluk,vecd,extasie,masumiyet,şefkat gibi) yükseltmeyi amaçlar. Kendinizle ilişkinizi yeniden düzenler, parlatır. Bu da kendi kendine mutluluğu, AŞK’ı ve coşkuyu getirir. Bu coşkun enerjinin cazibesi UYGUN PARTNERİ kendiliğinden çekecektir. Eğer partneriniz varsa ilişkinizi daha da derinleştirir, geliştirir.

Günümüzde batıda cinsel teknikler olarak, yanlış yorumlanmaktadır. Cinsel enerji tantrada kullanılır ama asıl gaye AŞK, VECD, SAADET gibi duyguları geliştirmektir, cinsellik değil. Son derece hassas, latif saygılı bir alandan yapılır. En güzele adanmıştır.

Event Single

Çalışmada neler yapılıyor?

  • Kendinizle ilişkiniz nasıl? Farkındalığı ve şifalandırılması.
  • Karşı cinsle ilişkiniz nasıl?
  • Kendi cinsinizle ilişkiniz nasıl? Yeteri kadar besleniyor musunuz?
  • İhtiyaçlarınız neler? Bunları isteyebiliyor, alabiliyor, verebiliyor musunuz?
  • İlişkileriniz bilinçli mi? Yoksa size düzenin sunduğunun içinde uyuşuk, uyuşuk sürükleniyor musunuz?
  • Kendi enerjiniz sizi korkutup kapanmanıza sebep oluyor mu?
  • Tüm bunların FARKINDALIĞI ve ŞİFASI

Çalışma son derece eğlenceli,hafif ve kolaydır. Ama çok etkilidir. Etkili olması için ciddi olması gerekmez ☺ Bilakis ciddiyet bir gerginlik olduğundan enerjinin serbest akışına ilk engeldir.

Tüm yaşam yalnızca eğlenmek için, nasılsa ölüm var dinlenmek için.

ÜCRET ve REZERVASYON

Aşağıda gördüğünüz ücretler iki kişilik odalarda kişi başı ücretleridir. Tek kişi konaklamak isteyen katılımcılar ağaç evlerde fark ödeyerek (1.500 TL) tek kişi konaklayabilirler, ancak az sayıdaki banyolu evlerde tek kişi konaklama imkanı yoktur. Evleri (kendi cinsiyetinizden) bir diğer katılımcı ile paylaşmanız gerekmektedir. Fiyatlara kahvaltılar, akşam yemekleri ve tüm çalışmalar dahildir.

Katılım Ücretleri (5 gün – 4 Gece)
Kendi Çadırınızla 7.000 TL
Ağaç Evler 8.000 TL
Banyolu Evler (Ahşap-Taş) 9.500 TL
Rezervasyon kesinleştirmek için lütfen bize e-posta atınız: meditasyon@hizirkamp.com

ARHAM KORAY MİNCİNOZLU

40 yıldır meditasyon yapmaktadır. Son 20 sene boyunca, başta Hindistan Pune olmak üzere Avrupa ve Amerika'da çesitli Osho merkezlerinde eğitimLER almıştır. Aldığı eğitimlerin başlıcaları şöyledir; Primal and teenage deconditioning Therapy ( Premartha – Swarup ) - Transsomatic Dialogues Therapy ( Devageet ) - Osho Diamnond Breath ( Dr. Devapath- Dwari -Bodhi Ray- Shanti ) - Learning Love - Co–Dependency ( Dr.Krishnananda – Amana ) - Osho Counseling (Svagitho-Dwari) - Family Constellation (Svagito) -Tantra Love and Exctasy (Margot Anand). Swami Dhyan Arham'ın Türk milli takımlar da dahil olmak üzere, çoğu Galatasaray erkek A takımında, 24 yıllık profesyonel basketbol koçlugu tecrübesi de bulunmaktadır.

EYLEM DEVİ ÇELİKER

MSU Konservatuarı Bale bölümünü bitirdikten beş yıl sonra aktif dans hayatına ara veren Eylem/Devi için 2000 yılından bu yana bedensel çalışmalarının yanı sıra spiritüel çalışmalarda bulunup, 20 yıllık süreçte birçok farklı ekolden eğitimler almıştır. 2014 yılında Kalp Bilgeliğine dair çok yeni bir sistem olan ve yapılan son bilimsel çalışmalarla da eş zamanlı giden FSTU ( From Separation to Unity ) / Ayrılıktan Bir’liğe programını tamamlamış ve pratisyen eğitmen olmuştur. Sertifikalı olarak Rehberlik ettiği gruplar ve bireysel Seanslar Osho No Mind / Zihinsizlik Meditasyonu Terapisi, Osho Born Again / Yeniden Doğum OSHO Reminding Yourself of the Forgotten Language of Talking to Your BodyMind / BedenZihin From Separation to Unity / Ayrılıktan Bir’liğe