Kabir ve Sarjan ile Gizemli Goncalar
Nefes ve Meditasyon Kampı

1 - 3 Mayıs

Background Image
"Gülün rüzgarla oynayışını hiç izlemedin mi?
Güneş ile bir aşk yaşar; çok kırılgandır.
Başını dik tutar. Kırılgandır ama güçlüdür."
- LAO TSU -

''Gizemli Goncalar'' bahar vakti Kaz Dağları'nda, aktif meditasyonlar, rehberli nefes seansları, grup paylaşımları, kutlama, dans ve sessizlikten oluşan, içimizdeki güçlü, taze ve rahatlatan titreşime yeniden bağlanacağımız bir süreç. Bedensel ve duygusal gerginlikleri salıverme şansı bulabileceğiniz bu grup, rahatlama, içsel dönüşüm, bütünsel şifa ve hayattan keyif alma kapasitemizi geliştirip, farkındalığımızı, meditasyonu beslemeye ve daha fazlasına yönelik.

Bu meditatif süreç bilinçdışı zihnin derinliklerine bakmanızı ve oradaki çatışmaların çözülmesini sağlar. Olumsuz nefes ve kronikleşmiş korku kalıpları çözülür, sağlıklı, keyifli ve yaratıcı olur, yaşam enerjinizin akışını, erime duygularıyla hissetmenin tadını çıkarırsınız … İşte o zaman yanaklar pembeleşir, kalplerle beraber goncalar açarlar.

Katılım için önceden deneyiminiz olması gerekmiyor, gereken yalnızca motivasyon ve kararlılığınız.

Kendinize, saçmalama, her durumun matrak ve eğlenceli taraflarını görme, kendinize gülme izni vermeye, hayatı ve kendinizi aşırı ciddiye almamaya hazır mısınız? ''Olması gereken''i bırakıp, her ne oluyorsa onu kabul etmeye, size keyif ve sevinç getiren şeyi yapmaya, tazelenmeye hazır mısınız? Öyleyse bu grup sizin için.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen nefes@hizirkamp.com adresine mail atınız.
Epilepsi rahatsızlığı olanlar ve hamileler katılamaz.

Pic

Deva Sarjan

Nefesle terapiye 2003'te başlayan Sarjan, Primal, Tantra, Path Of Love, Family Constellation (Aile Dizimi) ve Mystic Rose gruplarına katıldı ve bu gruplarda pek çok kez yardımcılık yaptı; Neo Reichian Pulsation, Vipassana, Şamanik çalışmalar, Zikir, Cherokee Chakra Loop Nefesi ve Chalagi, Dinamik ve Kundalini Meditasyonları ile diğer Osho Meditasyon tekniklerinde deneyimlidir.

İtalya, Toscana, Miasto’da Devapath, Dwari ve Shanti’den Osho Diamond Breath® Master ve Yaratıcı Grup Liderliği eğitimi aldı. Sarjan grup çalışmaları yapıyor, bireysel nefes seansları veriyor.

Pic

Ahmet Kabir Yazman

Aldığı sinema eğitimi sonrasında reklam sektöründe yönetmen olarak çalıştı. Sektörü bıraktıktan sonra ortaklarıyla birlikte Kazdağları’ndaki Hızır Kamp’ı hayata geçirdi ve “Göbeklitepe - Dünyanın İlk Tapınağı” filminin yönetmenliğini gerçekleştirdi . 2007 yılında Hindistan Pune’daki Osho Mulitversity’de başladığı aktif meditasyon eğitimini Shunyo, Gopal, Svarup, Premartha, Svagito gibi hocalar ile sürdürüyor. Yaptığı araştırmalar sonucu ulaştığı sembolik, arkelojik ve tarihi olgular üzerine verdiği seminerlerin yanı sıra meditasyon paylaşımlarında bulunuyor.