Sarjan ve Kabir ile Gizemli Goncalar

27 Nisan - 1 Mayıs

Background Image
"Gizemli Goncalar" Kaz Dağları'na gelen bahar havası ile birlikte deneyimleyeceğimiz aktif meditasyonlar, nefes seansları, grup paylaşımları, sessizlik ve danstan oluşan bir yaşamı kutlama çalışması.

Yoğun bir süreç olan bu grup çalışması, bedensel ve duygusal gerginlikleri salıverme şansı veren bir yolculuk olacak. İçimizdeki güçlü, taze ve rahatlatan titreşime yeniden bağlanacağımız bu olağanüstü süreçte, bedenimiz canlanır, zihinsel gerilimler ortadan kalkar, duygular dengelenir ve çok derin bir gevşeme hissedilir. Özellikle aktif meditasyonlar ve nefes çalışmaları hem zihnin derinliklerine hem de bilinçdışı alana bakmanızı ve oradaki çatışmaların çözülmesini sağlar. Olumsuz nefes ve kronikleşmiş korku kalıpları çözülür, sağlıklı, keyifli ve yaratıcı olursunuz.
Canlılığın gücü ve vücudun doğal açılıp kapanma yeteneği geri gelir.

Yaşam enerjinizin akışını, erime duygularıyla hissetmenin tadını çıkarırsınız… İşte o zaman yanaklar pembeleşir, kalplerle beraber goncalar açarlar.

KATILIM BİLGİLERİ

  • Kendi Çadırınızla: 1.300 TL
  • Ağaç ev: 1.450 TL
  • Taş veya ahşap ev: 1.650 TL

Fiyatlara kahvaltılar, öğlen yemekleri, akşam yemekleri ve tüm çalışmalar dahildir.
Ücretler kişi başıdır. Kendi çadırınız dışındaki diğer alternatifler çift kişilik odalarda kişi başı olarak hesaplanmıştır.
Eğer yalnız geliyorsanız, odanızı (kendi cinsiyetinizden) bir diğer katılımcı ile paylaşmanız gerekmektedir.

Program detayları ve rezervasyon için lütfen bize e-posta atınız: gizemligoncalar@hizirkamp.com

Pic

Deva Sarjan

Nefesle terapiye 2003'te başlayan Sarjan, Primal, Tantra, Path Of Love, Family Constellation (Aile Dizimi) ve Mystic Rose gruplarına katıldı ve bu gruplarda pek çok kez yardımcılık yaptı; Neo Reichian Pulsation, Vipassana, Şamanik çalışmalar, Zikir, Cherokee Chakra Loop Nefesi ve Chalagi, Dinamik ve Kundalini Meditasyonları ile diğer Osho Meditasyon tekniklerinde deneyimlidir.

İtalya, Toscana, Miasto’da Devapath, Dwari ve Shanti’den Osho Diamond Breath® Master ve Yaratıcı Grup Liderliği eğitimi aldı. Sarjan grup çalışmaları yapıyor, bireysel nefes seansları veriyor.

Pic

Ahmet Kabir Yazman

Aldığı sinema eğitimi sonrasında reklam sektöründe yönetmen olarak çalıştı. Sektörü bıraktıktan sonra ortaklarıyla birlikte Kazdağları’ndaki Hızır Kamp’ı hayata geçirdi ve “Göbeklitepe - Dünyanın İlk Tapınağı” filminin yönetmenliğini gerçekleştirdi . 2007 yılında Hindistan Pune’daki Osho Mulitversity’de başladığı aktif meditasyon eğitimini Shunyo, Gopal, Svarup, Premartha, Svagito gibi hocalar ile sürdürüyor. Yaptığı araştırmalar sonucu ulaştığı sembolik, arkelojik ve tarihi olgular üzerine verdiği seminerlerin yanı sıra meditasyon paylaşımlarında bulunuyor.