Konum ve Ulaşım

Hızır Kamp Balıkesir Edremit ilçesine bağlı Mehmetalan Mahallesi’ne 2 km mesafede.

Uçak ile

Kampımıza uçak ile gelmek isterseniz, Edremit Koca Seyit (EDO) havalimanına THY ve Pegasus firmalarının düzenli günlük uçuşları mevcut. Taksi ile havalimanı kamp arası 30 dakika sürüyor.

Otobüs ile

Eğer otobüs ile gelmeyi tercih ederseniz en yakın otogar Akçay otogarı, taksi ile kampa gelmeniz 20 dakika sürüyor.

Otoyol ile

Eğer özel aracınız ile gelmek isterseniz İstanbul’dan IDO’nun Yalova, Bursa veya Bandırma feribotlarından birini kullanarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz ya da İstanbul – İzmir otoyolunu kullanarak direkt karayolu ile gelebilirsiniz. Eğer özel aracınızla geliyorsanız Balıkesir’i geçtikten sonra Edremit çıkışından çıkıyorsunuz ve Edremit’i geçtikten sonra Edremit – Akçay karayolunda devam ederken yol üzerindeki Zeytinli sapağından sapıyorsunuz. Zeytinli kasabası içinden geçerek Mehmetalan Köyü’ne geldiğinizde HIZIR KAMP tabelalarını göreceksiniz. Mehmetalan ile Hızır Kamp arasındaki 1 kilometrelik toprak yol biraz bozuk ve yavaş gitmeyi gerektiriyor, tabelalar ve taşlardaki işaretler sizi kampa yönlendirecek.

Hızır Kamp’ı Google Maps üzerinde görmek için tıklayın.

DİKKAT!

Eğer kendi aracınız ile yolculuk ediyorsanız ve gps/navigatör kullanıyorsanız, navigatör tarafından önerilen Edremit sonrasında Kipa AVM’nin yanından kestirme olarak görünen yolu kesinlikle KULLANMAYIN, yolun son bölümünden traktör ile bile geçilmiyor, aman dikkat, uydudan göründüğü gibi değil o yol, kötü sonuçlar olabilir.